Dochádzkové systémy

Translate

Výrobcovia

Žiadny výrobca

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Záručné podmienky a reklamácie :

 

  Na všetky ponúkané tovary a produkty je poskytovaná výrobcami štandardná 24 mesačná záručná doba. V rámci záručnej doby je možné po zistení závad tovar reklamovať. Tovar môžete zaslať na našu adresu uvedenú v kontaktoch a následne dohodneme podmienky reklamácie po jej posúdení. Neposielajte prosím tovar na dobierku a prepravu si poistite.

   Spotrebiteľ nemá ďalej používať vec, na ktorej zistil vadu. Opotrebovanie vplyvom používania zariadenia/produktu charakteristické pre daný materiál, alebo použitie sa nepovažuje za vadu a nezakladá právo na reklamáciu.

   Oprávnená záručná reklamácia je bezplatná, pri neoprávnenej reklamácii ste povinný uhradiť náklady vzniknuté riešením tejto reklamácie.

   Pri reklamácii software podlieha reklamácia autorským podmienkam v zmysle licenčnej zmluvy a odsúhlaseným obchodným podmienkam.

   Pri uplatnení reklamácie je potrebné predložiť záručný list, alebo doklad o kúpe.

 

   Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte stav obalu a v prípade poškodenia obalu, skontrolujte aj tovar. Ak zistíte mechanické poškodenie tovaru, tovar nepreberajte, ale spíšte s dopravcom protokol o škode a zároveň nás môžete informovať o vzniknutej situácii prostredníctvom kontaktu našej stránky, prípadne emailom, poštou, alebo telefonicky.

 

  Pokiaľ nepodniknete tieto kroky pri doručení tovaru nebude Vaša reklamácia mechanického poškodenia zapríčineného prepravou uznaná.

 

 

 

 


ÚvodÚvod

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Reklama